Współpraca

Grand Press Photo

Ogólnopolski Konkurs Fotografii Prasowej - największy środowiskowy konkurs i wystawa fotografii reporterskiej w Polsce

Jeśli chcesz pokazać wystawę w swoim mieście – zapraszamy do współpracy!

 

Organizatorem konkursu Grand Press Photo jest magazyn „Press”. Co roku do grona jurorów zapraszamy światowej sławy fotografów, a przewodniczącym jury jest laureat prestiżowego konkursu World Press Photo.

W kolejnych latach jurorami byli: Francesco Zizola, Claus Bjørn Larsen, Jean-Marc Bouju, Eric Grigorian, Spencer Platt, Finbar O’Reilly, Lucian Perkins, Jodi Bieber, Samuel Aranda, Paul Hansen, Christopher Morris.

Fotografie prezentowane są w następujących kategoriach: Wydarzenia, Ludzie, Życie codzienne, Sport, Środowisko, Kultura i człowiek, Portret sesyjny oraz Projekt dokumentalny i Photo Book.

Wszystkie finałowe zdjęcia można obejrzeć podczas wystawy Grand Press Photo, która  odwiedza rokrocznie około 15 miejsc w Polsce. W ostatnim roku były to:

Galeria Złote Tarasy w Warszawie, Galeria Kaskada w Szczecinie, Galeria Malta w Poznaniu Bonarka City Center w Krakowie, Silesia City Center w Katowicach, Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu, Białostocki Ośrodek Kultury w Białymstoku, Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej, „Chatka Żaka” w Lublinie.

Wystawom towarzyszą wernisaże, spotkania i warsztaty z laureatami konkursu Grand Press Photo.

 

Jeśli chcesz, by ta unikatowa wystawa trafiła do Twojego miasta, prosimy o kontakt:

Magdalena Jankowska
PROJECT MANAGER
DZIAŁ REKLAMY I MARKETINGU

tel. 601 780 003

m.jankowska@press.pl

Wystawy

 

 

 


Wystawa Grand Press Photo 2016 w Centrum Handlowy BRAMA POMORZA w Lipienicach. Wystawa prezentowana będzie do 20 lutego.

Multimedia

 

 

 


Dawid Zieliński opowiada jak zrobił Zdjęcie Roku

Fotorelacja z gali Grand Press Photo 2016


GaleriaOglądaj nagrodzone zdjęcia

Album Grand Press Photo

Aplikacja Grand Press Photo – to album zawierający najlepsze zdjęcia prasowe, które trafiły do finału Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii Prasowej Grand Press Photo organizowanego przez miesięcznik „Press”. - do bezpłatnego pobrania

Poszukiwany, poszukiwana. Kto jest autorem opublikowanego zdjęcia?

To pierwszy materiał w tak kompleksowy sposób podejmujący tematykę prawidłowego podpisywania zdjęć publikowanych w polskich mediach.
Skrócony raport do pobrania


Sponsorzy